Met nog een paar dagen te gaan tot de opening van Drome 10, is het moment aangebroken om de Drome 10 entreecards en bijbehorende brieven te gaan versturen. Dit weekend zijn we dus druk bezig met zaken als het plakken van labels op pasjes, het vouwen van brieven, en het stempelen van enveloppen. Goede bezigheidstherapie! :).
Het geheel gaat maandag op de post, dus dinsdag/woensdag zullen de meesten van jullie een envelop van ons op de deurmat vinden. Lees ook even de bijgesloten brief aandachtig door, er worden een aantal belangrijke punten genoemd.
Reserveringen uit het buitenland zullen een email ontvangen waarin uitgelegd wordt dat de entreecards bij de entree op Drome kunnen worden afgehaald.
handig voor de mensen uit het buitenland die geen nl kunnen
dat hier staat "de entreecards bij de entree op Drome kunnen worden afgehaald."
jah je zou het maar als duitser ofzo niet kunnen lezen he =]
nog 12 dagje werken en dan DROME!!! yes /me heb er f*cking veel zin in :D
Plaats nieuwe reactie (de lengte is niet langer beperkt)
Je dient aangemeld te zijn met je persoonlijke naam & wachtwoord om een reactie te kunnen plaatsen. Gebruik de aanmeldingsmogelijkheid an de rechterzijde van de pagina.