PHOTO : D17 Photo Gallery
MOVIES : D17 Intro | D17 Impressie
Nick:   Wachtwoord:  
imageimage

Δ Anarchy Online   8 september 2000
Zin in een pittige Online RPG met iets meer 3D dan Ultima? Meet Anarchy Online.. Deze nieuwe RPG zal ongeveer in het laatste kwart van 2000 uitkomen en wordt al betiteld als de grote hit in RPG online gaming in 2001..



Het spel draait om een verhaalijn die vier jaar lang zal duren.. De speler wordt in 29.475 gedropt op een vreemde planeet tussen een Intergalactische Corporation 'Omni-Tek en rebellerende groeperingen.. Binnen deze jaren zullen schrijvers nieuwe episodes uitbrengen.. De missies kunnen verschillen van 30 minuten durende opdrachten tot opdrachten die niet aan een tijdslimiet zijn gebonden.. Het unieke in deze online RPG is dat er automatisch missies gecreert worden waardoor je nooit zonder slachtvoer komt te zitten.. De missies zijn ook aangepast aan het beroep en kunnen van je character..



De animaties in het spel schijnen ook subliem te zijn.. karakters gaan anders bewegen als ze beschoten zijn bijvoorbeeld.. Daarnaast zijn er ook wat minder agressieve bewegingen zoals dansen, omdat de ontwikkelaars 'trouwerijen', feesten en andere sociale aspecten willen promoten.



Dit allemaal is te zien in de game met 4 rassen, elk natuurlijk met hun eigen sterke en zwakke punten.. Daarnaast kan je je persoonlijkheid specialiseren in 90 verschillende 'skills' en kan je kiezen uit niet minder dan 12 beroepen..



Bron, full preview, screenshots en demo op Dailyradar.com



Plaats nieuwe reactie (de lengte is niet langer beperkt)

Je dient aangemeld te zijn met je persoonlijke naam & wachtwoord om een reactie te kunnen plaatsen. Gebruik de aanmeldingsmogelijkheid an de rechterzijde van de pagina.

Heb je nog geen eigen inlognaam? Klik hier.



Show original news items (most recent first)
Older newsitems >>>>