Zin in een pittige Online RPG met iets meer 3D dan Ultima? Meet Anarchy Online.. Deze nieuwe RPG zal ongeveer in het laatste kwart van 2000 uitkomen en wordt al betiteld als de grote hit in RPG online gaming in 2001..
Het spel draait om een verhaalijn die vier jaar lang zal duren.. De speler wordt in 29.475 gedropt op een vreemde planeet tussen een Intergalactische Corporation 'Omni-Tek en rebellerende groeperingen.. Binnen deze jaren zullen schrijvers nieuwe episodes uitbrengen.. De missies kunnen verschillen van 30 minuten durende opdrachten tot opdrachten die niet aan een tijdslimiet zijn gebonden.. Het unieke in deze online RPG is dat er automatisch missies gecreert worden waardoor je nooit zonder slachtvoer komt te zitten.. De missies zijn ook aangepast aan het beroep en kunnen van je character..
De animaties in het spel schijnen ook subliem te zijn.. karakters gaan anders bewegen als ze beschoten zijn bijvoorbeeld.. Daarnaast zijn er ook wat minder agressieve bewegingen zoals dansen, omdat de ontwikkelaars 'trouwerijen', feesten en andere sociale aspecten willen promoten.
Dit allemaal is te zien in de game met 4 rassen, elk natuurlijk met hun eigen sterke en zwakke punten.. Daarnaast kan je je persoonlijkheid specialiseren in 90 verschillende 'skills' en kan je kiezen uit niet minder dan 12 beroepen..
Bron, full preview, screenshots en demo op Dailyradar.com
|
|